Svart urtavla. Förnicklad boett. Med kedja. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, mindre repor. (Diameter 50mm)
2 600 SEK | 2023-08-20 11:27 |
2 500 SEK | 2023-08-20 12:01 |
1 500 SEK | 2023-08-19 12:37 |
1 300 SEK | 2023-08-18 22:29 |
1 200 SEK | 2023-08-18 12:39 |
1 000 SEK | 2023-08-17 20:57 |
150 SEK | 2023-08-17 21:47 |
100 SEK | Startpris |