Olja på duk, stilleben med hare. Signerad. Dukrevor, färgbortfall. (51x63)
800 SEK | 2023-08-20 12:01 |
750 SEK | 2023-08-20 12:00 |
500 SEK | 2023-08-18 18:51 |
250 SEK | 2023-08-18 18:23 |
150 SEK | 2023-08-18 13:43 |
100 SEK | Startpris |