Kåsa, med skuren dekor. Tråg, allmoge, skurna bomärken. Ostform, daterad 1881. Kaffekvarn, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 55)
550 SEK | 2023-08-20 11:46 |
500 SEK | 2023-08-20 11:42 |
450 SEK | 2023-08-20 11:41 |
400 SEK | 2023-08-20 09:30 |
300 SEK | 2023-08-17 22:03 |
200 SEK | 2023-08-19 10:37 |
100 SEK | Startpris |