Olja på duk, insjölandskap med fiskare. Signerad. Mindre krackelering. (21x28)
2 900 SEK | 2023-08-18 21:25 |
2 900 SEK | 2023-08-19 21:53 |
2 300 SEK | 2023-08-18 19:39 |
2 200 SEK | 2023-08-18 16:50 |
750 SEK | 2023-08-18 00:33 |
200 SEK | 2023-08-18 12:41 |
100 SEK | 2023-08-17 21:58 |
100 SEK | Startpris |