Olja på väv, figurscen. Signerad. (95x122)
2 700 SEK | 2023-08-20 12:36 |
2 600 SEK | 2023-08-20 10:46 |
2 100 SEK | 2023-08-20 10:09 |
1 000 SEK | 2023-08-18 13:34 |
400 SEK | 2023-08-18 16:29 |
200 SEK | 2023-08-18 13:28 |
100 SEK | Startpris |