Slitage, skador. (Höjd ca.14)
4 000 SEK | 2023-08-20 11:58 |
3 800 SEK | 2023-08-20 11:40 |
3 200 SEK | 2023-08-20 11:12 |
2 600 SEK | 2023-08-20 11:28 |
1 300 SEK | 2023-08-18 16:03 |
1 200 SEK | 2023-08-18 14:44 |
1 100 SEK | 2023-08-18 10:21 |
1 000 SEK | 2023-08-17 23:19 |
250 SEK | 2023-08-17 21:17 |
100 SEK | Startpris |