218. Rutor till fönster 3st, varav två daterade 1702

Med bemålad dekor och blyspröjs. Ett med lagningar. (Största mått 14,5x12)

Varunr 404062

20 Augusti 2023 12:00

1 700 SEK2023-08-16 09:34
1 600 SEK2023-08-19 18:11
650 SEK2023-08-19 12:16
550 SEK2023-08-18 22:22
300 SEK2023-08-17 20:51
100 SEK Startpris

2023-08-20 Månadsauktion, Söndag den 20 augusti Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms