Ånglok, vagnar, byggnader, m.m. Slitage, bl.a. med skador.
300 SEK | 2023-08-19 17:06 |
250 SEK | 2023-08-20 11:54 |
150 SEK | 2023-08-18 16:12 |
100 SEK | Startpris |