Rostfritt stål. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 34mm)
5 000 SEK | 2023-08-20 08:54 |
4 800 SEK | 2023-08-19 12:23 |
1 700 SEK | 2023-08-18 13:33 |
1 600 SEK | 2023-08-18 13:22 |
950 SEK | 2023-08-17 21:25 |
500 SEK | 2023-08-17 21:18 |
300 SEK | 2023-08-17 21:21 |
100 SEK | Startpris |