Med handmålad dekor. Bruksslitage, bl.a. med repor och krackelering. (Kopparnas höjd 9,5, diameter 11,5)
2 700 SEK | 2023-08-20 10:47 |
2 600 SEK | 2023-08-19 23:02 |
2 100 SEK | 2023-08-18 14:28 |
1 400 SEK | 2023-08-18 16:36 |
850 SEK | 2023-08-17 20:47 |
100 SEK | Startpris |