Nysilver. Konturerad form. På fyra fötter. Fasettslipat glas. Ytslitage, glas med repor. (66x31)
1 400 SEK | 2023-08-20 11:56 |
1 300 SEK | 2023-08-20 11:41 |
1 100 SEK | 2023-08-20 11:13 |
1 000 SEK | 2023-08-20 11:34 |
800 SEK | 2023-08-20 10:56 |
750 SEK | 2023-08-19 17:06 |
750 SEK | 2023-08-20 10:31 |
600 SEK | 2023-08-19 08:16 |
500 SEK | 2023-08-19 00:50 |
450 SEK | 2023-08-18 23:53 |
350 SEK | 2023-08-18 16:58 |
100 SEK | 2023-08-18 10:25 |
100 SEK | Startpris |