Kristall. Med slipad dekor. Vinglas 6st, snapsglas 6st, likörglas 5st samt selterglas 5st. Signerade, bl.a. etikettmärkta. Ett likörglas med nagg. Mindre beläggning. (Höjd 8,5-14,5)
2 100 SEK | 2023-08-20 11:56 |
2 000 SEK | 2023-08-20 11:54 |
1 300 SEK | 2023-08-20 09:30 |
950 SEK | 2023-08-20 11:19 |
550 SEK | 2023-08-20 08:02 |
350 SEK | 2023-08-18 16:57 |
100 SEK | Startpris |