Pipstånka, väggkar, vattenflaska, m.m. Slitage, enstaka skador, smärre kompletteringar. (Högsta höjd 35)
400 SEK | 2023-08-20 09:56 |
350 SEK | 2023-08-20 05:50 |
350 SEK | 2023-08-20 08:22 |
200 SEK | 2023-08-18 10:39 |
100 SEK | Startpris |