Olja på duk, bergslandskap med figurer. Signerad. Något krackelerad. (59x86)
4 400 SEK | 2023-08-20 07:38 |
4 200 SEK | 2023-08-19 19:46 |
2 900 SEK | 2023-08-18 21:23 |
1 600 SEK | 2023-08-18 15:53 |
250 SEK | 2023-08-18 15:29 |
150 SEK | 2023-08-18 10:15 |
100 SEK | Startpris |