I form a örnar. Slitage, bl.a. med skador/lagningar. (Högsta höjd 13)
1 000 SEK | 2023-08-20 08:59 |
1 000 SEK | 2023-08-20 10:56 |
650 SEK | 2023-08-19 09:46 |
150 SEK | 2023-08-18 14:15 |
100 SEK | Startpris |