Konstmassa samt trä. Slitage, bl.a. med skador. (Högsta höjd 18)
1 100 SEK | 2023-08-20 12:00 |
1 000 SEK | 2023-08-19 13:08 |
450 SEK | 2023-08-19 09:46 |
250 SEK | 2023-08-18 14:42 |
100 SEK | 2023-08-17 20:32 |
100 SEK | Startpris |