Furu. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd ca.200)
1 100 SEK | 2023-08-20 10:42 |
1 000 SEK | 2023-08-20 11:01 |
650 SEK | 2023-08-19 22:15 |
500 SEK | 2023-08-19 15:18 |
300 SEK | 2023-08-18 10:38 |
200 SEK | 2023-08-18 21:36 |
100 SEK | 2023-08-18 08:10 |
100 SEK | Startpris |