Etsning, "Quai des Celestines". Signerad. I tryckt monogramsignerad och daterad 1934. Inramat. Bladet något buligt. (33x18)
2 000 SEK | 2023-08-19 12:54 |
1 900 SEK | 2023-08-19 14:34 |
350 SEK | 2023-08-17 20:09 |
150 SEK | 2023-08-18 16:31 |
100 SEK | Startpris |