Olja på duk, vinterbild med figurer. Senare uppklistrad på pannå. Duken med smärre kantskador. Krackelyr, mindre färgbortfall och retuscher. (81x119)
15 000 SEK | 2023-08-18 17:51 |
14 500 SEK | 2023-08-18 09:28 |
2 000 SEK | 2023-08-18 10:02 |
1 000 SEK | 2023-08-18 08:22 |
750 SEK | 2023-08-17 22:03 |
350 SEK | 2023-08-18 04:16 |
250 SEK | 2023-08-17 20:48 |
200 SEK | 2023-08-17 20:47 |
100 SEK | Startpris |