Akvarell, "Blommande träd Grekland". Monogramsignerad. Inramad. (23x32)
2 900 SEK | 2023-08-20 11:20 |
2 800 SEK | 2023-08-20 12:02 |
1 500 SEK | 2023-08-19 18:38 |
1 400 SEK | 2023-08-19 11:07 |
800 SEK | 2023-08-19 16:58 |
350 SEK | 2023-08-18 23:45 |
100 SEK | 2023-08-18 14:49 |
100 SEK | Startpris |