Konturerad form. Kant med bård. Ytslitage, repor. (29x24, vikt 553g.)
3 000 SEK | 2023-08-20 11:53 |
2 900 SEK | 2023-08-20 08:27 |
2 800 SEK | 2023-08-18 18:52 |
2 600 SEK | 2023-08-18 15:45 |
2 100 SEK | 2023-08-18 15:58 |
1 500 SEK | 2023-08-18 15:00 |
500 SEK | 2023-08-18 15:31 |
100 SEK | Startpris |