Vriden dekor. Lockknopp i form av blomma. Silverhalt 90%. Invändigt förgylld. Repor. (Höjd 14, vikt 424g.)
2 400 SEK | 2023-08-18 18:32 |
2 400 SEK | 2023-08-20 08:05 |
2 000 SEK | 2023-08-18 13:44 |
1 700 SEK | 2023-08-18 16:44 |
1 200 SEK | 2023-08-18 14:45 |
950 SEK | 2023-08-18 13:11 |
900 SEK | 2023-08-17 22:55 |
350 SEK | 2023-08-18 12:48 |
100 SEK | Startpris |