Stormhatt samt plommonstop. Bl.a. storlek 58. Kartong med skador. Bruksslitage.
350 SEK | 2023-08-20 11:21 |
300 SEK | 2023-08-19 17:43 |
250 SEK | 2023-08-18 22:31 |
100 SEK | 2023-08-18 20:37 |
100 SEK | Startpris |