Bordsgafflar 9st, bordsskedar 9st samt bordsknivar 9st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 770g., knivarnas vikt 593g., knivarnas längd 21)
5 000 SEK | 2023-08-18 18:52 |
5 000 SEK | 2023-08-18 23:44 |
4 400 SEK | 2023-08-18 15:44 |
4 000 SEK | 2023-08-18 16:46 |
1 100 SEK | 2023-08-18 14:21 |
950 SEK | 2023-08-18 14:20 |
100 SEK | Startpris |