Koppar. Fotring i smide. Stämplad H:K:N:U:B. Slitage, bulor, igentäppt hål. (Höjd 48)
400 SEK | 2023-08-20 10:33 |
350 SEK | 2023-08-18 16:04 |
250 SEK | 2023-08-18 18:37 |
100 SEK | Startpris |