Smörkärna, originalmålad samt färdskrin med beslag i smide. Lås saknas. Slitage, skrinet med skador. (Skrinets längd 50)
450 SEK | 2023-08-19 14:47 |
400 SEK | 2023-08-20 11:38 |
100 SEK | 2023-08-18 14:07 |
100 SEK | Startpris |