Slitage, skador. (Längsta längd 30)
700 SEK | 2023-08-20 11:57 |
650 SEK | 2023-08-20 11:28 |
600 SEK | 2023-08-20 11:06 |
300 SEK | 2023-08-19 16:54 |
250 SEK | 2023-08-19 11:44 |
100 SEK | Startpris |