Olja på träskiva, slagsmål. Osignerad. Fläckar, kant med retusch. (38x50)
200 SEK | 2023-08-20 11:41 |
150 SEK | 2023-08-18 15:27 |
100 SEK | 2023-08-17 22:05 |
100 SEK | Startpris |