Johan Wilhelm Zimmerman, Stockholm. Lösa ljusmanschetter, stämplade. Något sneda, manschetter med bulor, repor. (Höjd 8,5, vikt 337g.)
9 200 SEK | 2023-08-20 12:00 |
9 000 SEK | 2023-08-20 12:00 |
7 400 SEK | 2023-08-20 11:59 |
3 400 SEK | 2023-08-20 11:36 |
2 500 SEK | 2023-08-19 14:16 |
2 000 SEK | 2023-08-18 18:31 |
1 000 SEK | 2023-08-19 13:01 |
550 SEK | 2023-08-18 14:13 |
500 SEK | 2023-08-18 13:16 |
100 SEK | 2023-08-18 13:12 |
100 SEK | Startpris |