Certina, Atlantic, Omega, m.m. Bl.a. med hårt slitage, repor, fläckar. En krona saknas. (Största diameter 35mm)
2 800 SEK | 2023-08-20 09:21 |
2 700 SEK | 2023-08-20 11:43 |
2 500 SEK | 2023-08-20 08:57 |
2 100 SEK | 2023-08-19 00:05 |
1 600 SEK | 2023-08-18 16:55 |
1 400 SEK | 2023-08-18 21:26 |
1 200 SEK | 2023-08-18 16:42 |
250 SEK | 2023-08-17 23:27 |
100 SEK | Startpris |