Handtag i brons. Blad i stål. Stämplad. Slitage. (Utfälld längd 19)
650 SEK | 2023-08-20 09:38 |
600 SEK | 2023-08-19 17:38 |
500 SEK | 2023-08-18 18:50 |
450 SEK | 2023-08-19 13:13 |
250 SEK | 2023-08-19 11:31 |
150 SEK | 2023-08-18 11:11 |
100 SEK | Startpris |