Olja på duk, segelbåtar till havs. Signerad. I bronserad och förgylld ram. Dukhål, kantveck/skada. (58x104)
5 200 SEK | 2023-08-20 11:08 |
5 200 SEK | 2023-08-20 11:53 |
4 600 SEK | 2023-08-20 04:52 |
4 000 SEK | 2023-08-20 10:26 |
2 300 SEK | 2023-08-19 19:26 |
200 SEK | 2023-08-18 14:54 |
100 SEK | Startpris |