Järnsmide. Samtliga med nyckel. Slitage, smärre skador och rost. (Längsta längd 24)
1 200 SEK | 2023-08-20 08:13 |
1 100 SEK | 2023-08-19 16:00 |
500 SEK | 2023-08-19 23:31 |
200 SEK | 2023-08-18 20:43 |
150 SEK | 2023-08-18 14:06 |
100 SEK | Startpris |