Originalmålning. Med bemålat monogram och datering. En kortsida med låda. Lådan saknar dragknopp. Listförstärkningar/listskador. Slitage, fläckar. (48x29)
500 SEK | 2023-08-20 11:52 |
450 SEK | 2023-08-20 11:39 |
350 SEK | 2023-08-20 10:32 |
300 SEK | 2023-08-19 23:10 |
200 SEK | 2023-08-19 20:54 |
100 SEK | 2023-08-17 20:24 |
100 SEK | Startpris |