Gafflar 10st samt knivar 10st. Graverat monogram. Slitage, repor. (Längd 18-21, vikt 996g.)
5 200 SEK | 2023-08-18 18:50 |
5 200 SEK | 2023-08-20 08:23 |
4 800 SEK | 2023-08-18 15:40 |
4 000 SEK | 2023-08-17 21:43 |
3 200 SEK | 2023-08-18 14:20 |
2 600 SEK | 2023-08-18 10:04 |
100 SEK | Startpris |