Två tobaksskrin samt syskrin. Fanerad i mahogny och björk. Slitage, fanerskador. (Längd 16-38)
350 SEK | 2023-08-20 11:44 |
300 SEK | 2023-08-19 12:42 |
150 SEK | 2023-08-18 14:32 |
100 SEK | Startpris |