Målning på träskiva, Kristus med Maria och Johannes Döparen. Färgslitage, krackelering, sprickor, fläckar. (42x32)
800 SEK | 2023-08-20 12:47 |
750 SEK | 2023-08-20 11:59 |
700 SEK | 2023-08-20 10:44 |
600 SEK | 2023-08-18 19:16 |
550 SEK | 2023-08-18 19:15 |
450 SEK | 2023-08-18 00:50 |
100 SEK | Startpris |