Skäktkniv samt mangelbräde. Originalmålade. Slitage, skäktkniven med kantskador. (Längd 64-72)
1 300 SEK | 2023-08-19 22:34 |
1 200 SEK | 2023-08-20 09:18 |
250 SEK | 2023-08-18 21:28 |
100 SEK | 2023-08-18 20:53 |
100 SEK | Startpris |