Rostfritt stål. Matgafflar 30st, matknivar 28st, matskedar 23st, smörgåsgafflar 18st, fruktknivar 11st, kaffeskedar 9st, smörkniv, osthyvel, smörhundar 2st samt bordsknivar 6st. Bl.a. med något varierande storlek. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 19,5)
3 200 SEK | 2023-08-20 10:21 |
3 000 SEK | 2023-08-20 07:59 |
2 600 SEK | 2023-08-19 22:46 |
600 SEK | 2023-08-18 14:07 |
100 SEK | 2023-08-17 21:04 |
100 SEK | Startpris |