Mekaniska. Atlantic, Certina, Real, Titus samt Aetos. Hårt slitage, repor, ej funktionstestade. (Största diameter 35mm)
1 200 SEK | 2023-08-20 11:09 |
1 100 SEK | 2023-08-20 11:43 |
850 SEK | 2023-08-20 08:56 |
650 SEK | 2023-08-18 16:54 |
600 SEK | 2023-08-18 16:41 |
400 SEK | 2023-08-17 23:28 |
300 SEK | 2023-08-17 21:24 |
100 SEK | Startpris |