Olja på duk, "Bastu". Signerad. (96x118)
7 200 SEK | 2023-08-20 12:01 |
7 000 SEK | 2023-08-19 23:06 |
7 000 SEK | 2023-08-20 11:37 |
6 200 SEK | 2023-08-20 10:23 |
4 800 SEK | 2023-08-18 09:28 |
950 SEK | 2023-08-19 14:13 |
850 SEK | 2023-08-19 02:44 |
600 SEK | 2023-08-18 15:48 |
500 SEK | 2023-08-18 12:33 |
400 SEK | 2023-08-17 21:14 |
150 SEK | 2023-08-17 21:36 |
100 SEK | Startpris |