Fjäderdriven gris, KWP. Krokodil, Gama. Groda, Schuco, m.m. Slitage, småskador. (Längsta längd 17)
1 000 SEK | 2023-08-20 11:42 |
950 SEK | 2023-08-20 12:01 |
750 SEK | 2023-08-20 10:05 |
700 SEK | 2023-08-20 00:51 |
650 SEK | 2023-08-19 15:40 |
550 SEK | 2023-08-19 12:17 |
450 SEK | 2023-08-19 01:12 |
100 SEK | 2023-08-18 09:52 |
100 SEK | Startpris |