Matskedar 9st, matgafflar 10st, bordsskedar 5st, såsslev samt strösockersked. Stämplat monogram. Repor, bulor. (Gafflarnas längd 20, vikt 1553g.)
8 200 SEK | 2023-08-20 08:22 |
8 000 SEK | 2023-08-18 18:41 |
7 400 SEK | 2023-08-18 15:30 |
6 000 SEK | 2023-08-18 15:57 |
2 600 SEK | 2023-08-18 10:01 |
1 200 SEK | 2023-08-18 14:19 |
100 SEK | Startpris |