Blåtonat glas. Slitage, repor, naggar. (Längd 30)
1 000 SEK | 2023-08-20 12:17 |
950 SEK | 2023-08-20 11:54 |
900 SEK | 2023-08-20 08:47 |
850 SEK | 2023-08-18 18:35 |
800 SEK | 2023-08-18 10:01 |
150 SEK | 2023-08-18 12:41 |
100 SEK | Startpris |