Trätallrikar 3st. Kåsa i björk. Tråg, m.m. Slitage, enstaka skador. (Längsta längd 19)
1 800 SEK | 2023-08-20 16:25 |
1 700 SEK | 2023-08-19 21:43 |
1 500 SEK | 2023-08-19 09:54 |
1 300 SEK | 2023-08-19 07:54 |
600 SEK | 2023-08-18 21:22 |
400 SEK | 2023-08-18 11:00 |
250 SEK | 2023-08-17 23:11 |
200 SEK | 2023-08-17 20:30 |
150 SEK | 2023-08-17 20:23 |
100 SEK | 2023-08-17 20:07 |
100 SEK | Startpris |