Figur i plast, "Nana by Niki". Uppblåsbar. Daterad 1968. Slitage, fläckar. (Höjd 49)
950 SEK | 2023-08-20 11:56 |
900 SEK | 2023-08-20 11:57 |
600 SEK | 2023-08-20 09:06 |
550 SEK | 2023-08-18 14:31 |
500 SEK | 2023-08-18 13:23 |
100 SEK | 2023-08-18 10:17 |
100 SEK | Startpris |