Bemålad metall. Bl.a. med slitage och småskador. (Längsta längd 19)
1 700 SEK | 2023-08-20 11:58 |
1 600 SEK | 2023-08-20 11:34 |
1 400 SEK | 2023-08-20 11:20 |
1 200 SEK | 2023-08-20 09:29 |
800 SEK | 2023-08-19 19:05 |
550 SEK | 2023-08-18 15:43 |
250 SEK | 2023-08-17 19:40 |
100 SEK | 2023-08-17 19:11 |
100 SEK | Startpris |