Med rik reliefdekor. Utländska stämplar. Ytslitage, repor. (35x28, vikt 492g.)
2 600 SEK | 2023-08-20 11:41 |
2 500 SEK | 2023-08-18 18:39 |
1 600 SEK | 2023-08-18 16:31 |
1 500 SEK | 2023-08-18 16:23 |
100 SEK | Startpris |