Olja på duk, naken kvinna. Signerad och daterad 42. (32x55)
1 700 SEK | 2023-08-20 09:51 |
1 600 SEK | 2023-08-19 22:09 |
950 SEK | 2023-08-17 21:10 |
600 SEK | 2023-08-18 16:41 |
500 SEK | 2023-08-18 13:09 |
150 SEK | 2023-08-17 22:41 |
100 SEK | Startpris |