Fjäderdriven hund, TN. Fjäderdrivna björnar, m.m. Slitage, småskador. (Högsta höjd 23)
1 100 SEK | 2023-08-20 10:44 |
1 000 SEK | 2023-08-20 11:20 |
800 SEK | 2023-08-20 00:53 |
650 SEK | 2023-08-18 22:44 |
350 SEK | 2023-08-18 20:31 |
250 SEK | 2023-08-17 19:40 |
100 SEK | Startpris |